70. ROCZNICA POŁĄCZENIA BIELSKA I BIAŁEJ

• 01-01-2021 0:01

Jubileusz połączenia Bielska i Białej

1 stycznia 2021 r. obchodzimy 70. rocznicę połączenia Bielska i Białej. Z tej okazji zaplanowaliśmy w naszej szkole różnorodne atrakcje i konkursy. Będą się one odbywać od stycznia do czerwca. W każdym miesiącu będziecie poznawać nowe informacje na temat naszego miasta.

Poniżej znajduje się lista konkursów, do udziału w których bardzo zachęcamy. Przy każdym z nich podane jest nazwisko nauczyciela, który udzieli Wam szczegółowych informacji. Wykorzystajcie wolny czas i przygotujcie ciekawe prace plastyczne lub literackie. Za udział w konkursach przewidzieliśmy ciekawe nagrody.

Dawniej i dziś – SP 29 świętuje jubileusz połączenia Bielska i Białej

- wykaz konkursów

Termin realizacji: styczeń – maj

• plastyczny: „Herb naszego miasta” (forma dowolna) – klasy 1-3 (A. Smagoń, A. Jeleśniańska) oraz 4-5 (S. Korpiela)