Uczniowie uczęszczający na zajęcia w świetlicy wykonali pierwsze zadanie projektu "Perforowanie".
Uczniowie w świetlicy na Obszarach wykonali kolejne 8 zadanie projektu - Sztuka starożytnego Egiptu. Powstały okazałe budowle "Piramid" oraz piękna Egipska biżuteria.
Kolejne zadanie za nami. Uczniowie w świetlicy wykonali zadanie "Sztuka prehistoryczna - ale to już było". Za pomocą węgla tworzyli "naskalne malowidła".
Uczniowie w świetlicy szkolnej wykonali zadanie 15 "Porozmawiajmy o sztuce, Tygrysie". Czytaliśmy opowiadanie i tworzyliśmy prace na podstawie obrazu Henriego Rousseau.
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 29 w Bielsku-Białej wykonali zadanie nr 9: "Podróż ze sztuką". Poznali tradycje, kulinaria i zabytki Włoch. Wirtualnie odwiedzili Muzea Watykańskie i Kaplicę Sykstyńską.