"Z ekologią na Ty " - OGÓLNOPOLSKI PROJEKT EKOLOGICZNY

W tym projekcie biorą udział wszystkie klasy pierwsze. Głównym celem jest kształtowanie poczucia odpowiedzialności za otaczające środowisko. Poprzez udział w tym projekcie chcemy uwrażliwiać młodych ludzi na piękno przyrody, na znaczenie czystego świata dla ich zdrowia oraz uzmysłowić im, iż sami mogą przyczynić się do zmniejszenia dewastacji środowiska.

W ramach realizacji projektu uczniowie będą wykonywać kolejne zadania z poszczególnych modułów związanych z ekologią i ochroną środowiska. Relacje z wykonywanych zadań sukcesywnie zamieszczane będą na stronie naszej szkoły.

Główne cele projektu:

• Doskonalenie umiejętności w zakresie rozumienia zależności pomiędzy składnikami środowiska przyrodniczego.
  • Doskonalenie umiejętności samodzielnej eksploracji świata, rozwiązywania problemów i stosowania nabytych umiejętności w nowych sytuacjach życiowych.
  • Kształtowanie umiejętności obserwacji faktów, zjawisk przyrodniczych, społecznych i gospodarczych, wykonywania eksperymentów i doświadczeń, a także formułowania wniosków.

REALIZOWANE ZADANIA  >> KLIKNIJ<<

SPRAWOZDANIE Z  OGÓLNOPOLSKIEGO PROJEKTU "Z EKOLOGIĄ NA TY" >>KLIKNIJ>>