Klasy 4-6 "przybijają piątkę" Rysiowi Krzysiowi - II zadanie

• 12-02-2022 15:54

W tym miesiącu uczniowie klas 4-6 brali udział w zajęciach edukacyjnych dotyczących zagadnień ochrony przyrody:

• podczas lekcji w szkole poznawali Parki Narodowe

(zasady zachowania oraz zwierzęta i rośliny chronione na ich terenie – oglądali filmy, rozwiązywali quizy, tworzyli mapę rozmieszczenia PN)

• w ramach zajęć zdalnych brali udział w grze ekologicznej „Eko-eksperymentarium”

(wizyta w wirtualnym domu i łamigłówki ukryte w jego pokojach pozwalają zrozumieć, jak wielkie znaczenie dla środowiska ma zmiana drobnych nawyków)