DNI BEZPIECZNEGO INTERNETU ZAKOŃCZONE

• 27-03-2024 11:08

W dniach od 19.02-22.03.2024 r. nasza szkoła uczestniczyła w projekcje edukacyjnym Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI), by razem z innymi zaangażowanymi uczestnikami z całego świata inicjować i propagować działania na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych oraz promować pozytywne wykorzystywanie Internetu.

W ramach akcji na zajęciach informatyki odbyły się prelekcje na temat bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z sieci internetowej oraz komputera.

Nasi uczniowie brali także udział w lekcjach DBI prowadzonych online przez organizatorów i partnerów DBI:

• Sieciaki pięć zasad bezpieczeństwa” (kl. 1e)
  • Cyberprzemoc․ Co mogę zrobić?” (klasy 7-8)
  • Cyberprzemoc. Co mogę zrobić i jak reagować?” (klasy 4-6)

Otrzymaliśmy także Zaświadczenie Organizatora lokalnych obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu 2024.