Uczniowie świetlicy przy ulicy Krausa 40 wzięli udział w konkursie przygotowanym przez organizatorów Ogólnopolskiego Projeku "Zabawa Sztuką". Nawiązując do twórczości Andy'ego Warhola, przy użyciu zużytych kabli wykonali kolorowy EkoObraz z butelkami popularnego napoju.

Jednym z najsłynniejszych artystów tworzących witraże jest Gerhard Richter. Uczniowie poznali dzieła tego artysty a następnie przy pomocy kolorowej bibuły, wykonali świąteczne witraże, które ozdobiły okna świetlicy.

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 29 w Bielsku-Białej wykonali zadanie nr 13. Przeczytaliśmy książkę "Piękno i sztuka. Co to takiego?" Następnie, rozmawialiśmy o naszej wrażliwości i tego jak postrzegamy piękno wokół nas.