II TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 29

• 29-04-2024 20:53

Dnia 24 kwietnia odbył się w naszej szkole II Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora SP nr 29 w Bielsku-Białej. Drużyna z naszej szkoły w składzie:

Dawid Zaręba kl. 3a

Dawid Kubowicz kl. 4a

Karol Koniuszy kl. 5c

Alan Gacek kl. 5a

Łukasz Ostrowski kl. 6a

Natalia Dobrowolska kl. 6a

stoczyła równorzędną walkę z uczniami ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego Mały Mistrz Sportu w Bielsku- Białej.

Mimo wielkiego zaangażowania i woli walki nasza drużyna musiała uznać wyższość rywali. Mecz zakończył się wynikiem 11 – 13 i Puchar trafił do szkoły MMS.

Poniżej link do oficjalnych wyników zawodów:

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w zawodach. Mamy nadzieję na rewanż i odzyskanie Pucharu w przyszłym roku.

Dziękujemy również panu Michałowi Paździorze (MMS) za pomoc w sędziowaniu i organizacji turnieju.